تبلیغات
افزایش پیج رنک و بازدید - به قبور مسلمانان فرانسه بار دیگر بی حرمتی شد
صفحه اول تماس با ما RSS                    
  
افزایش پیج رنک و بازدید
افزایش رنک

در میان سكوت مقامهای عالی این كشور،
به قبور مسلمانان فرانسه بار دیگر بی حرمتی شد
تهران - دهها قبر متعلق به مسلمانان فرانسوی در شهر كاركاسون در جنوب غربی این كشور توسط افراد ناشناس مورد اهانت قرار گرفت.
به قبور مسلمانان فرانسه بار دیگر بی حرمتی شد
درسالهای گذشته دهها بار رویدادهای مشابهی درنقاط مختلف فرانسه به وقوع پیوسته و مقامهای فرانسوی به رغم وعده هایی كه برای یافتن عوامل این اقدامات داده اند به گفته منابع مسلمانان این كشور تاكنون در این كار جدی نبوده اند.
بنا بر برخی از تحلیل ها این اقدامات توسط جریانهای نژاد پرست وابسته به لابی های صهیونیستی فرانسه و در راستای اشاعه موج اسلام هراسی در غرب هدایت و پشتیبانی می شود.
خبرگزاری فرانسه كه این خبر را مخابره كرده نوشته است كه بر روی سنگ قبور دهها تن از مسلمانان آرمیده در این گورستان جملات توهین آمیز نوشته شده است.
یك منبع قضایی فرانسه نیز گفته است كه 'افراد ناشناس بر سنگ نوشته های مقبره مسلمانان قبرستان یاد شده جملات اهانت آمیز و نژادپرستانه نوشته اند.'
به گفته آنتوان لروی دادستان كل شهر، این قبرها همگی متعلق به مسلمانانی بوده كه در طول جنگ جهانی اول برای فرانسه جنگیده و كشته شده اند و در قسمت نظامیان قبرستان سنت میشل واقع در شهر كاركاسون به خاك سپرده شده بودند.
بر اساس این گزارش، نگهبان قبرستان روز شنبه با گشودن درهای قبرستان متوجه جمله های اهانت آمیز و نژادپرستانه نوشته شده بر روی قبر مسلمانان شد.
دادستان شهر كاركاسون با تقبیح عمل انجام شده افزود: 'این اعمال، اعمالی هستند كه به هیچ وجه خوشایند نیستند و هدفی جز اهداف فاشیستی را دنبال نمی كنند.'
به گفته مسولان شهر كاركاسون، جملات نژاد پرستانه و اهانت آمیزی كه بر روی سنگ قبر مسلمانان نوشته شده بود، بلافاصله پاك شده و خسارتهای وارد شده بر سنگ ها مرمت شده اند.
بنا بر گزارشهای خبری، مقامهای فرانسوی به هر نوع اقدام بر ضد یك تبعه یهودی وابسته به صهیونیستهای این كشور حساس هستند و تا حد موضعگیری رسمی وزارت امور خارجه و اظهار نظر عالیترین مقامهای سیاسی كشور پیش می روند. با این حال تا كنون در زمینه برخوردهای اهانت آمیز به مكانهای مقدس مسلمانان این كشور اقدام جدی از سوی مقامهای فرانسوی دیده نشده است.


عکس عروس - آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
درباره وبلاگ
سلام دوستای گلم
اول بگم که این پست ثابت که میبینید مطلبی که نوشته به نفع خودتونه و پیج رنکتونو میبره بالا پس بهش عمل کنید.دوم این که لطفا جا برای لینک ها تعیین نکنید هر لینک که اضافه میشه به بالای لینکها میاد و توجه کنید که تمام لینک ها در صفحه اصلی وبلاگ خواهد موند.
بای
موضوعات
آخرین مطالب
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوندهای روزانه

تک لرن

هاستینگ ردنا وب

تبادل لینک با ردنا وب

تبادل لینک با ردناوب

تک لرن

هاستینگ ردنا وب

تبادل لینک با ردنا وب

تبادل لینک با ردناوب