تبلیغات
افزایش پیج رنک و بازدید - تجمع حق بازگشت فلسطینی تعرض به فلسطینیان مقیم عراق را محكوم كرد
صفحه اول تماس با ما RSS                    
  
افزایش پیج رنک و بازدید
افزایش رنک

تجمع حق بازگشت فلسطینی تعرض به فلسطینیان مقیم عراق را محكوم كرد
دمشق – تجمع حق بازگشت فلسطینی (واجب)، تعرض به آواره های فلسطینی مقیم عراق از سوی نیروهای امنیتی این كشور را محكوم كرد.
تجمع حق بازگشت فلسطینی تعرض به فلسطینیان مقیم عراق را محكوم كرد
بر اساس بیانیه این تجمع كه یك نسخه از آن روز یكشنبه به دفتر ایرنا در دمشق دورنگار شد، از زمان اشغال عراق توسط آمریكا در سال 2003 میلادی ، آوارگان فلسطینی مقیم این كشور با بدترین نوع برخورد از سوی نیروهای عراقی و شبه نظامیان مسلح مواجه می شوند تا مجبور به ترك خاك عراق شوند.
تجمع مزبور افزود: اردوگاه های آوارگان فلسطینی در بغداد مورد حمله های گسترده و دستگیری های پی در پی از سوی نیروهای عراقی قرار می گیرند تا با ایجاد رعب و وحشت فلسطینیان ، آنان عراق را ترك كنند.
واجب همچنین حمله به خانه های بزرگان فلسطینیان از جمله ائمه جماعت و مدیران دفاتر گروه های فلسطینی و بازجویی از آنان توسط نیروهای عراقی را محكوم كرد.
بر اساس بیانیه ، تلاش های بزرگان فلسطینیان پناهنده در عراق با مقام های این كشور درباره بهبود اوضاع مردم فلسطینی نیز تاكنون فایده ای نداشته است.
واجب تاكید كرد: در مدت 8 سال اشغال عراق این وضعیت علیه فلسطینیان مقیم عراق ادامه دارد ، لذا از همه طرف ها به ویژه دولت عراق به نخست وزیری 'نوری المالكی'، كمیساریای عالی امور پناهندگان سازمان ملل متحد و همه گروه های فلسطینی می خواهیم تا احساس مسئولیت كرده و به این اوضاع اسفبار فلسطینیان در عراق پایان دهند.
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) نیز با صدور بیانیه ای برخورد نیروهای امنیتی عراق با آوارگان فلسطینی در این كشور را محكوم كرد و خواستار اقدام لازم برای حمایت از آنان شد.


عکس عروس - آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
درباره وبلاگ
سلام دوستای گلم
اول بگم که این پست ثابت که میبینید مطلبی که نوشته به نفع خودتونه و پیج رنکتونو میبره بالا پس بهش عمل کنید.دوم این که لطفا جا برای لینک ها تعیین نکنید هر لینک که اضافه میشه به بالای لینکها میاد و توجه کنید که تمام لینک ها در صفحه اصلی وبلاگ خواهد موند.
بای
موضوعات
آخرین مطالب
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوندهای روزانه

تک لرن

هاستینگ ردنا وب

تبادل لینک با ردنا وب

تبادل لینک با ردناوب

تک لرن

هاستینگ ردنا وب

تبادل لینک با ردنا وب

تبادل لینک با ردناوب